13 4 Allenjoy*3m / *10ft Profesyonel arka Planında 2 arka Plan Destek Sistemi(Her 1m)+4 cross bar+taşıma çantası standları stand+4 klipleri

₺938.19 ₺1 465.91

  • Ünite Tipi: parça
  • Paket Ağırlık: 5.0kg (11.02lb.)
  • Paket Boyutu: 105cm x 15cm x 15cm (41.34in x 5.91in x 5.91in)

13 4 Allenjoy*3m / *10ft Profesyonel Fotoğraf arka Planında 2 arka Plan Destek Sistemi(Her 1m)+4 cross bar+taşıma çantası standları stand+4 klipleri

Dirsek ve dekor olmadan dikkat:Ürün.

İnce vinil malzeme boyutu özellikler:

1)İnce vinil malzeme(tek parça gel)en uygun boyutu,hiçbir dikiş

2) (2-4 parça halinde gel)İnce vinil malzeme büyük Boy farklı parçaları arasında dikiş var

Sadece bu resim ürün aldığınızda onları yapıştırma çift taraflı bant kullanılmış,Biz değişmez,doğrudan kullanabilirsiniz gösterdiği gibi büyük boy ince vinil zemin 2-4 parça halinde gel. (Min-uzunluğu(180cm) 197>) Dikiş alanı hakkında: büyük boyutu. Farklı parçaları arasında dikiş var. Ama en önemli şey, çoğunlukla arka planında İçin,dikiş etkisi etkilemez, zemin daha gerçeğe dönüştürmek için ışıkları kullanabilirsiniz. Eğer koyu ve renkli arka planında satın almak için seçerseniz,dikiş unseened olacak. (Çok önemli!)İnce Vinil Malzeme paketlenmiş fon satış politikası Yuvarlandı:

150cm eğer min rulo paketlenmiş ince vinil boyutu seçerseniz uzunluğu >. Daha fazla katlanmış bir veya paket sınırı uygun ürünün boyutu azaltmak gerekiyor. Eğer doğrudan paketlenmiş,herhangi bir katlanmış olmadan yuvarlandı bize ekstra bir nakliye maliyeti ödemek gerekir. Dikkat:bazı ülkeler İçin tarife neden olabilir paketlenmiş geldi. Tüm ürünler fiyat herhangi bir tarife ya da vergileri dahil değildir. Tarifeler oldu bir kere,kendi başınıza ayı gerek alıcı (sen). Malzeme karşılaştırma:


  • Paket: Evet
  • Marka Adı: Allenjoy
  • Model Numarası: 4M * 3M

Etiketler: Arka Plan Destek Sistemi, arka plan standı, Arka Plan Desteği, Ucuz arka plan destek sistemi, Yüksek Kaliteli stand arka plan, Çin arka plan desteği Tedarikçiler.

Ayrıca gibi olabilir