PİHİ HİFİ Digi+ Dijital Ses Kartı ADRESGEZGİNİ Raspberry pi 2 model B / B+ / A+için Fiber Optik Genişleme Kartı SPDIF

₺90.61

  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Paket Ağırlık: 0.01kg (0.02lb.)
  • Ünite Tipi: parça

Açıklama:

bu B + / + özel ahududu + HİFİ Digi + genişleme kartı (PiFi Digi +) özel Bir tasarım, USB arabirimi I2S arayüzü kullanın; Lan bu uzantı plaka kullanılan Sonra, kullanıcı (örneğin, hacim, Bu sistem olarak kendi EVİ player ağ kurmak ses sistemi birleştirebilirsiniz; Genişleme kartı lif sağlar (S / SPDIF Çıkış) ve koaksiyel harici amplifikatörler için (RCA), iki uygun çıkış arayüzü ve diğer ekipmanlar için bir yanıttır. bunu PC güç kurtulmak, yavaş, güç gürültü ve rahatsız kapatabilirsiniz.

Fonksiyon giriş:

ADRESGEZGİNİ 1 benimsenmesi arayüzü; 16 24 bit ses biçimlerini Destekler; bozulma ve dinamikleri çok ideal, 192 kHz yüksek örnekleme hızı, sarsıntı azaltma teknolojisi 50 adet RMS, azaltma yüksek derecede içsel değişimi kontrol edilebilir gelişmiş.

2. Harici bir güç amplifikatörü bağlamak için kullanıcı için optik çıkış ve koaksiyel çıkış twointerface çıkışı, rahat kullanım

Kontrol birimi için 3 donanım destek modu ( İLETİŞİM arayüzü)

4. Güç kaynağı Ahududu Pİ kaynağı, harici güç kaynağı için gerek yoktur, ve etkili bir güç paraziti azaltmak için π güç tipi tasarım filtre kullanın.

5 kullanarak ADRESGEZGİNİ meşgul ahududu direkt dijital çıkış, azaltma, USB girişinin DAC yöntemleri yüksek derecede değil, arayüz KONTROL genişletilmiş

6. Güç ışığı sağlamak, kolay devlet genişletme kartını gözlemlemek

7. PCB altın kaplama döküm (yüksek) Tel yay HİFİ DAC eğri çizgisini benimsemeye sonunda, daha iyi sinyal Sürekliliği sağlamak Empedansı, sinyal yansıma ve kırılma azaltmak.

8 İyi Ses gerçek malzeme bağlıdır, fiber optik arayüz benimser ses cihazınızı ve panoları aynı zamanda iyi korunması HİFİ sınıf, yüksek kaliteli fiber koltuk, koaksiyel arabirimi kullanarak Pluse ses alma trafosu ve iyi bir dijital ses ithal !

9. Entegre resepsiyon işlevi Kızılötesi, kontrol etmek daha kolay oynatma (Yabancı benzer ürünler maliyet için bu bölümü kaldırın, güvenilirlik hatırı için ses için maliyeti kıskanmak, vermeyeceğiz asla kesme köşeleri)ağ yokluğunda

Not: eşleşen bakır ayağı bu öğe için hediyeler var!

Paketi:

1 x HİFİ Dijital Ses Kartı Raspberry pi 2 model B için Fiber Optik I2S


  • Model Numarası: Seksen bin kırk dört
  • DİY Malzemeleri: Elektrik
  • OEM: DİYMORE
  • Marka Adı: DİYMORE

Etiketler: hifi digi, kartı kartı, Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu, Ucuz hifi digi, Yüksek Kalite kartı, Çin Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Tedarikçiler.

Ayrıca gibi olabilir