Yüksek parlaklık LMP-C162 Projektör Ampul/Lamba arızası Sony VPL Konut-VPL CS20-CS20A VPL-CX20 VPL-CX20A VPL-ES3 ES4 EX3 EX4

₺154.69

  • Paket Ağırlık: 0.5kg (1.10lb.)
  • Paket Boyutu: 15cm x 13cm x 12cm (5.91in x 5.12in x 4.72in)
  • Ünite Tipi: parça

Projektör lambası marka Adı:Uyumlu SONY

Proje veya lamba Model Num r :LMP-C162

Menşe yeri: Çin

Kabarcık ve kutu ambalaj Detayları:

Teslim Süresi:24 saat içinde

Ödeme Koşulları: paypal, T/T, Western Union

Minimum Orde r Miktar:1 adet

Tedarik Yeteneği: 10000 PC /M onth

Kalite Garantisi: 6 ay garanti Detaylı Ürün Açıklaması

1.Konut değiştirme LMP-C162 projektör lambası

2.Uyumlu Projektörler model: için Sony VPL-EX3 / VPL-EX4 / VPL-ES3 / VPL-ES4 / VPL-CS20 / VPL-CS20A / VPL-CX20

3.garanti:6 ay

4.Projektör lambaları tüm markalar sunmak ve müşterileri memnun yapmak için birden çok seçenek sunar Lam p ömür:25 00 saat. projektör lambası, yedek projektör lambası, uyumlu projektör lambası, orijinal çıplak projektör lambası, yedek çıplak lamba, orijinal projektör brülör, yedek projektör brülör kaynağı. 1.projektör lambaları: orijinal çıplak lamba, orijinal kaliteli ama yüksek maliyet performansı ile konut+.

2.( Mükemmel pirce ve bizim kendi projektör brülör, 3 konut üretim hattı ve montaj hattı ile miktar müşterileri tatmin edebiliriz.en rekabetçi pirce yedek projektör lambası: lamba orijinal çıplak projektör lambası, yedek çıplak lamba, orijinal projektör brülör, yedek projektör brülör.

Lambalar serbestçe müşteri requirpment göre monte edilebilir. 6 ay garanti ile tüm lambalar

Nasıl ve ne Zaman Yerine Projektör Lambası

Projektör lambası değiştirmek için zaman olabilir. Onlar yaş olarak projektör lambaları loş. Bazı projektörler lamba sayesinde menü sistemi kullanılmış saat sayısını kontrol etmek. Genellikle birkaç saat beklenen lamba ömrü bitmeden bir mesaj projektör ampul ekranınızda görüntüler.

Belirli bir model için tam yönergeleri belirlemek için kullanım kılavuzuna başvurmanızı öneririz. Çoğu durumda, yerine sadece makineyi kapatın ve lambanın tamamen lambası konut birimi yeni lamba, eski lamba Vidayı Çıkarın ve konut birimi ve kapağını Sökerek kapağı Çıkarın soğumasını bekleyin aşağıdakileri de içeren birkaç adım içerir. Asla doğrudan parmaklarınızla lamba veya konut dokunma hatırlanması gereken en önemli şey .

Projektör lamba ömrünü uzatan için ipuçları ve

Projektör ampul ömrünü uzatmak için atabileceğiniz adımlar vardır. Her şeyden önce, projektör tamamen her kullanımdan sonra taşıma veya taşıma çantası içine paketlemeden önce soğumasını bekleyin. Ya da 40 derecenin altında olduğunda aşırı sıcaklık-don\\'t arabada yaz aylarında projektör bırakın kaçınmalısınız. Projektör lambası son yapmak için başka bir ipucu basınçlı hava ile her iki ayda projeksiyon filtre temizliği.


  • Parça Numarası: LMP-C162
  • Model Numarası: LMP-C162
  • Yazın: Konut ile uyumlu Projektör Ampul
  • (Saat)ortalama Yaşam : 2500H
  • Garanti: 180days
  • Uyumlu : Sony VPL CS20A için-EX3 / VPL-EX4 / VPL-ES3 / VPL-ES4 / VPL-CS20 / VPL-
  • Marka Adı: XİM

Etiketler: projektör ampul, sony projektör ampuller, sony ampul, Ucuz projektör ampul, Yüksek Kalite sony projektör ampuller, Çin sony ampul Tedarikçiler.

Donfrang
2017-12-22
5/5
article recu

Ayrıca gibi olabilir